Річниця оновлення храму.

08.01.2013

2 січня 2013 року, в день пам’яті праведного Іоанна Кронштадського, у храмі Свято-Різдва-Богородиці с. Дерганівка Ружинського району відбулося радісне торжество.

У цей день духовенство благочиння разом з парафіянами відзначали річницю оновлення храму.

Двадцять два роки тому, по благословенню Іова архієпископа Житомирського і Овруцького, вперше після руйнування та нищення, у духовному осередку с. Дерганівка було звершене богослужіння.

Цьогорічну Святкову Святу Божественну Літургію очолив благочинний Ружинського округу протоієрей Михаїл Маркевич. Йому співслужили священики округу.

Під час проповіді до прихожан звернувся з повчальним словом настоятель Свято-Михайлівського храму с. Вчорайше протоієрей Сергій Затилюк. Священик наголосив на тому, що в сучасному житті людям, досить важко впоратись із спокусами, а також зберегти чистоту душі. Господь завжди дає свободу та право вибору людині, але вона за своєю неміччю не може зробити правильний вибір. Отець Сергій закликав прихожан читати Писання святих отців, щоб стати їхніми учнями, сприйняти від них вчення про істинне життя, про спасіння душі. Саме у працях святих завжди знайдуться відповідь на всі питання, що постають перед людиною.

На завершення проповіді духівник благочиння побажав всім присутнім Божого благословення, а також щоб Господь укріпляв всіх у православній вірі.

По тому настоятель храму Свято-Різдва-Богородиці ієрей В’ячеслав Слободянюк подякував духовенству та прихожанам за богослужіння та привітав усіх з празником.

Прес-служба Ружинськог округу.

Річниця оновлення храму.