Престольне свято в селі Зарічани.

21.12.2012

19 грудня Православна Церква вшановує пам'ять святителя Миколая, архієпископа Мір Лікійського, чудотворця. В цей день храм в с. Зарічани відзначає своє престольне свято. Не дивлячись на холодну погоду, в храмі було дуже людно та затишно.

Як і належить, була відслужена Божественна літургія. Очолив Богослужіння настоятель храму протоієрей Олександр Зельман. В теплій молитовній обстановці прихожани забули про негоду і мороз.

Перед початком Божественної Літургії був звершений водосвятний молебень. Священик окропив храм і людей святою водою, благословляючи всіх і просячи допомоги і заступництва у Святителя Миколая.

По закінченні урочистого Богослужіння о. Олександр подякував всім присутнім за спільну молитву та від чистого серця привітв усіх зі святом і побажав молитовної допомоги небесного покровителя.

Святителю отче Миколаю, моли Бога за нас!

Прес-служба Житомирського районного благочиння.

Престольне свято в селі Зарічани.