15.10.2011
Престольне свято в Гальчині.

14 жовтня, саме в цей день, коли Свята Церква святкує Покров Пресвятої Владичиці нашої Богородиці та Приснодіви Марії, відзначили престольне свято прихожани Гальчинської парафії. Святкове всенічне бдіння напередодні, та Божествену літургію, в сам день свята, очолив благочинний Андрушівського округу настоятель Свято-Покровського храму села Гальчин прот. Миколай Гаврилів у співслужінні духовенства району. Престольне свято в Гальчині.

Під час Божественої літургії чисельні прихожани та діти причастились Святих Христових Таїн. Після відпусту настоятель храму прот. Миколай в своїй проповіді розповів історію явлення Покрова Божої Матері та привітав причасників з прийняттям Тіла і Крові Господніх.

За богослужінням молились:

• Голова Андрушівської райдержадміністрації Мазур Б.В.
  • Голова Андрушівської районної ради Мельник О.В.

• Голова Андрушівської міської ради Бойко В.І.

• Голова Гальчинської сільської ради Сушко М.Г.

Престольне свято в Гальчині.

Після Божественої літургії відбувся хресний хід, духовенство та богомольці з хоругвами та іконами під лунаючий церковний дзвін обійшли навколо храму, після якого настоятель православної громади привітав усіх присутніх зі святом, та подякував духовенству за співслужіння.

У свою чергу очільники міста та району також привітали духовенство і парафіян з престольним святом.

Прес-служба Андрушівського округу

Престольне свято в Гальчині.Престольне свято в Гальчині.