Освячення Житомирського Йордану.

20.01.2013

19 січня 2013 року, для святкування Богоявлення, у міському гідропарку на дорослому пляжі р. Тетерів, біля станції човнів, було вирублено Житомирський Йордан – ополонку у вигляді Хреста. Цього морозного зимового ранку, близько 9-ої години, Високопреосвященнійший архієпископ Никодим звершив чин Великого освячення Тетерівських вод.

Освячення Житомирського Йордану.Освячення Житомирського Йордану.Цьогоріч на освячення зібралося чимало люду, на молитві були присутні представники влади міста, зокрема мер Житомира Володимир Дебой, його замісники, представники ЗМІ та інші.

По освяченні Великої Агіасми Владика Никодим побажав присутнім Божого благословення та духовного очищення. Місцеві жителі, на річці, вже традиційно влаштовали Хрещенські купання.

Після відправлення Божественної літургії у Спасо-преображенському кафедральному соборі, Житомирський архіпастир також окунувся у води річки Тетерів, адже робить це вже декілька років поспіль.

Прес-служба Житомирської єпархії.

Освячення Житомирського Йордану.