Окопні свічки для ЗСУ виготовляють парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Рея

12.03.2024

Окопні свічки – наш спосіб передати тепло воїнам-захисникам. Кожна – підтримка українських оборонців. Парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Рея Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної Церкви виготовляють такі маленькі джерела світла і тепла для військових ЗСУ.

Небайдужі, дружні та діяльні парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Рея (настоятель – протоієрей Євстафій Гаврилів) організували збір необхідних матеріалів. Вони – досить доступні: бляшанки, гофрований картон та віск чи парафін. Восьмого березня після богослужіння віруючі разом з отцем настоятелем взялися за важливу справу: металеві банки і картон, який скручували равликом, перетворювали на основу для окопних свічок. А на фінальному етапі, вставивши гніт, заливали розтопленим парафіном (воском).

Окопна свічка – універсальне й довготривале джерело тепла у складних умовах життя. Вона може не лише освітити окоп, а й зігріти руки або ноги, підсушити одяг, приготувати їжу, розпалити багаття. До того ж не боїться вологи та поривів вітру. Її можна багаторазово гасити і запалювати знову.

Кожна така свічка, що вирушить на фронт, – підтримка наших військових.

Нехай окопні свічки, виготовлені з любов’ю, дарують їм тепло сердець та долонь жителів Реї. Люди щоденно підносять молитву до Господа, просячи захисту для мужніх воїнів і чекають повернення додому з Перемогою славних синів та дочок України.

Пресслужба Бердичівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.