Клірики єпархії взяли участь в Покровських читаннях.

31.10.2011

25 жовтня, у актовому залі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка відкрилися IV Покровські Міжнародні місіонерсько-просвітницькі читання «Тисячолітні традиції просвіти під покровом Премудрості Божої».

Організаторами заходу виступили: Місіонерський відділ при Священному Синоді Української Православної Церкви, Всеукраїнське Православне педагогічне товариство разом із Київським Національним Університетом імені Тараса Шевченка, Інститут проблем виховання Академії педагогічних наук України, Київський Педагогічний університет імені Бориса Грінченка, Київські Духовні Академія та Семінарія, Ужгородська Українська Богословська Академія імені святих Кирила і Мефодія, Полтавська Місіонерська Духовна Семінарія та Київське релігійно-філософське товариство.

У Форумі, котрий тривав три дні, взяли участь близько 800 учасників із усіх областей України, представники Росії, Білорусі, Великобританії, Німеччини, Італії, Польщі. Протягом трьох днів спільно працювали академіки та члени-кореспонденти Національної Академії наук України, Національної Академії педагогічних наук України, Національної Академії медичних наук України, іноземних академій, викладачі та студенти Духовних шкіл Української Православної Церкви та зарубіжжя, вчителі середніх шкіл, професори, викладачі та студенти світських вищих навчальних закладів, керівники та співробітники Синодальних відділів та комісій, клірики Української Православної Церкви та братерських Православних Церков. Був розглянутий широкий спектр питань служіння Церкви в різних галузях.

За благословенням Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського від Житомирської єпархії участь в Покровських читаннях взяли: прот. Віталій Бойков, голова єпархіального Місіонерського відділу та прот. Валентин Мороз, голова єпархіального Відділу релігійної освіти та катехізації, секретар Синодального відділу у справах сім’ї.

Протоієрей Валентин Мороз