Недільне Богослужіння у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

28.10.2012

28 жовтня 2012 року, коли Православна Церква згадує пам'ять ікони "Спорительниці хлібів", в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено святкове недільне Богослужіння.

Традиційно Божественну літургію очолив керуючий єпархією, Високопреосвященніший Никодим архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Співслужили Владиці духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв) та клірики кафедрального собору.

Під час Богослужіння була звершена дияконська хіротонія. Новорукоположеному диякону Владика вручив просфору та побажав мудрості, старанності та страху Божого у його служінні.

Цього дня до Святих Христових Таїн приступило чимало вірян, особливо багато діточок.

По завершені молебня, архієпископ Никодим привітав усіх із недільним та промовив настановчу проповідь.

Прес-служба Житомирської єпархії.