Наближаємо Перемогу: духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева вкотре перерахували кошти на підтримку ЗСУ

29.12.2023

Двадцять сьомого грудня 2023-го року, духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева перерахували на потреби Збройних Сил України чергову суму – 5000 гривень.

У середу седмиці 30-ї після П’ятидесятниці священство і віруючі Свято-Миколаївського собору м. Бердичева Житомирської єпархії Української Православної Церкви (настоятель – благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій /Бойков/) вкотре переказали кошти на спеціальний рахунок для підтримки ЗСУ. Сума допомоги становить 5000 грн.

Загалом за неповні два роки повномасштабної війни було перераховано на потреби українських військових 139375 грн, передано 53 гуманітарні вантажі на допомогу ЗСУ, вимушеним переселенцям та нужденним.

«Як і в минулому році, Українська Православна Церква попри труднощі воєнного часу продовжувала надавати гуманітарну, соціальну та фінансову допомогу постраждалим громадянам і релігійним громадам УПЦ, а також військовослужбовцям Збройних Сил України та іншим військовим формуванням», – повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Загальна сума за всіма напрямками соціальної роботи, проведеної в єпархіях Української Православної Церкви у 2023 році, склала понад 88 мільйонів гривень.

Гуманітарної допомоги передано понад 3000 тонн. – йдеться на сайті (https://news.church.ua у новинах за 26. 12. 2023.)

Пресслужба Бердичівського благочиння.