Молебень для працівників УМВС.

19.12.2012

18 грудня 2012 року, напередодні Дня святкування 21-ї річниці міліції України, в Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі був відслужений подячний молебень для правоохоронців Управління Міністерства Внутрішніх Справ України в Житомирській області.

З благословіння правлячого Архієрея, молитовне дійство очолив духівник Житомирської єпархії - архімандрит Гавриїл (Вардаєв). Йому співслужив клірик Успенського храму прот. Володимир Ігнатюк.

Серед керівництва органів внутрішніх справ були присутні: генерал-майор міліції Лазарев Анатолій Анатолійович, заступники начальника МВС, начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю Ігор Володимирович Заєць та інші.

За останні десятиліття міліція стала основною силою в Україні, котра протистоїть криміналу, може гарантувати мир та злагоду в українських сім'ях. Будучи невід'ємною скадовою міліції держави, органи внутрішніх справ Житомирщини впевнено тримають під контролем криміногенну ситуацію та забезпечують належний порядок у містах та селах області.

Після завершенння молебня керівників органів внутрішніх справ окропили святою водою та вручили пам'ятні подарунки. Архімандрит Гавриїл привітав присутніх з їх наступаючим професійним святом, побажав міцного здоров'я, наснаги та допомоги Божої при виконані своїх службових обов'язків, а також передав благословіння та вітання керуючого єпархією - архієпископа Житомирського і Новград-Волинського Никодима.

Прес-служба Житомирської єпархії.

Молебень для працівників УМВС.