17.11.2012

Испола ети Деспота!

Вже два десятиліття в селі Тютюнники в храмі апостолів Петра і Павла служить о.Зіновій. За ці роки село стало для нього рідним. Багато трудів доклав батюшка до духовного виховання своїх прихожан, до ремонту храму. Прихожани тепло відгукуються про свого настоятеля: "У нас найдобріший батюшка", "майстер на всі руки" - говорять інші.

Храм, сім'я односельчани це життеві пріоритети отця Зіновія. Мужніють сини під батьківським крилом, переймають мудру життєві науку: любов до Бога, до людей, до праці.
Припорошив сніг скроні о.Зіновія, десь у глибині очей промайне тихим променем туга і знову мудро дивляться на тебе очі батюшки і тихо ллється молитва до Бога "за тихое и мирное житие" за своїх односельчан молиться о.Зіновій, і знову хрестити, вінчати, допомогати в тяжку хвилину це все його щоденні труди.

Прес-служба Чуднівського благочиння.