Гостинець для батюшки.

20.01.2013

Гостинець для батюшки.Гостинець для батюшки.Щороку до свята Різдва Христового вихованці дитячої недільної школи, що діє при Свято-Миколаївському храмі у селищі Попільні, готують виставку своїх виробів. Цьогоріч було представлено щонайменше два десятки найкращих робіт.

Із різноманітними видами художньо-прикладного мистецтва діти знайомляться на заняттях з рукоділля, які веде вчителька за фахом і самобутня майстриня Тетяна Бартовщук. Дещо підказують мами та бабусі вихованців. А дехто з дітей, особливо старших, вже й певного досвіду набув у окремих видах творчості.

Один з таких Юрій Ющук – учень Попільнянської гімназії і вихованець недільної школи. Юра не перший рік захоплюється малюванням. Однак, за вдачею хлопчик надзвичайно скромний і не виставляє напоказ свої здібності.

Гостинець для батюшки.Гостинець для батюшки.Щоправда, у неділю, 13 січня, про його талант довідалися всі, хто був у храмі на Богослужінні. В честь Нового року Юра подарував настоятелю храму, благочинному Попільнянського округу протоієрею Петру Лис виконаний олівцем малюнок Свято-Миколаївського храму.

– У день Святого Миколая, на Різдво, Великдень, у храмове свято батюшка завжди роздає дітям гостинці, - розповів Юра, - от і я вирішив зробити йому приємне…

Варто додати, що сім’я Ющуків – це молода православна родина. І батьки, лікарі за фахом, і обидва їхні сини, Юрій та Іван, є прихожанами Свято-Миколаївського храму. Батько, Володимир Миколайович, співає в церковному хорі.

Богослужіння регулярно відвідують і бабуся та дідусь Юри.

Прес-служба Попільнянського благочиння.