День Ангела благочинного Баранівського округу.

22.10.2012

14 жовтня в день Покрови Божої Матері православна церква вшановує день памяті святого Романа Сладкопєвца. Святий є молитвинником і небесним покровителем о.Романа, благочинного Баранівського округу і настоятеля храму Різдва Божої Матері м. Баранівка.

В цей день був повний храм людей. Вони прийшли до церкви, щоб прославити Богородицю попросити Її покрову і привітати свого настоятеля з днем ангела.

Пресвята Богородиця послала віруючим людям велику радість. На свято Покрови з благословіння Його Високопреосвященства Високопреосвященнійшого владики Нікодима в храмі перебував чудотворний образ Ченстоховскої Божої Матері. Звершивши святкову божественну Літургію люди приклонилися до чудотворного образу. По завершинні служби всі присутні розділили благословенну трапезу, яка була приготовлена в честь свята і дня Ангела настоятеля.

Прес-служба Баранівського благочиння.