Черняхівщина з невимовною радістю зустрічала Чорнобильські Святині.

04.04.2012
Черняхівщина з невимовною радістю зустрічала Чорнобильські Святині.

3 квітня з невимовною радістю зустрічали Чонобильські ікони жителі Черняхівського району.

Собор духовенства, на чолі з благочинним округу архім.Климентом (Пінчуком), з притаманним їм благоговінням прийняли ікони "Чорнобильський Спас" та Святителя Миколая чудотворця.Черняхівщина з невимовною радістю зустрічала Чорнобильські Святині.

Хресною ходою пройшли священики головними вулицями міста.Під молитвений спів ікони були перенесені до Сято-Георгієвської церкви смт.Черняхова.Головний храм району був переповнений богомольцями.Навіть з самих далеких сіл спішили люди щоб в молитвах припасти до Іісуса Христа.Черняхівщина з невимовною радістю зустрічала Чорнобильські Святині.

Зі слів отця-благочинного: "Для нас це дуже значна подія, адже відлуння чорнобильської трагедії постійно знаходиться поряд з нами. Ми можемо бачити як сьогодні в страшних хворобах гинуть наші рідні та близькі. Багатьох це приводить до відчаю. І ось сьогодні сам Спаситель прийшов підтримати нас."

Маємо надію, що ця подія надовго залишиться в наших серцях і приклад нашого Іскупителя призве нас до милосердя, любові і терпіння.

Хочеться зауважити, що не осторонь цього свята були голова районної ради - Рибак Наталія Іванівна та голова районної адміністрації - Поліщук Сергій Петрович, які приймали участь у зустрічі святинь.

Прес-служба Черняхівського округу.

Черняхівщина з невимовною радістю зустрічала Чорнобильські Святині.Черняхівщина з невимовною радістю зустрічала Чорнобильські Святині.Черняхівщина з невимовною радістю зустрічала Чорнобильські Святині.Черняхівщина з невимовною радістю зустрічала Чорнобильські Святині.Черняхівщина з невимовною радістю зустрічала Чорнобильські Святині.Черняхівщина з невимовною радістю зустрічала Чорнобильські Святині.Черняхівщина з невимовною радістю зустрічала Чорнобильські Святині.Черняхівщина з невимовною радістю зустрічала Чорнобильські Святині.