Богослужіння відвідують працівники МВС.

18.02.2013

15 лютого 2013 року, в день Стрітення Господнього, відбулось богослужіння у Свято-Миколаївському храмі селища Червоноармійськ.

Богослужіння відвідують працівники МВС.Богослужіння відвідують працівники МВС.Божественну літургію відслужив протоієрей Василь Волосянський. У богослужінні прийняли участь начальник Червоноармійського РВ УМВС України в Житомирській області Бобков Олександр Михайлович та працівники райвідділу.

По закінченні служби настоятель храму привітав прихожан та працівників райвідділу зі святом Стрітення Господнього та побажав, щоб Всемилостивий Господь в цей Великий день дарував нам свою спасительну милість і довгих років життя, щоб ми були вірними чадами Церкви Христової і удостоїлись вічного блаженства.

Прес-служба Червоноармійського благочиння.