“Благословен грядый во имя Господне, Бог Господь и явися нам”

22.01.2013

Ці слова виявляють велику тайну явлення Пресвятої Тройці на ріці Йордан ради нашого спасіння, коли Бог Син христився, Дух Святий у вигляді голуба сходив на нього, а Бог Отець промовляв – “це Син мій возлюблений у ньому моє благовоління”, тому і це свято називається Богоявленням.

19 січня у храмі Апостола Іоанна Богослова с. Голубятин Попільнянського благочиння була звершена святкова Божественна Літургія по закінченні якої настоятель храму протоієрей Андрій Гороцюк звершив чин великого освячення води, спочатку біля кринички яка є коло храму, а потім на сільському ставку, де була вирубана ополонка і встановлено хрест із льоду.

По завершенні освячення отець Андрій привітав усіх із світлим святом, побажав усім Божого благословення після чого всі бажаючі змогли окунутись у Хрещенські воді.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

“Благословен грядый во имя Господне, Бог Господь и явися нам”