14 серпня розпочався Успенській піст.

16.08.2012

14 серпня розпочався Успенській піст.14 серпня розпочався Успенській піст.

14 серпня в день винесення Животворного Хреста Господнього розпочався Успенський піст. Це свято пов’язане з давньою церковною традицією, згідно якої, після звершення Богослужінь, при храмах освячують мед нового збору. З однієї сторони це є підтримка нам немощним, що входять в поприще нехай не довгого, але строгого посту. З іншої сторони ми проявляємо подяку Всемилостивому Господу за Його щедрість,явлену у зборі нового меду. Таким чином наші прадіди дякували Богу за все: за новий врожай городини, ягід, меду та іншого. Тільки для кожного принесення був свій час.

Цього дня в Свято – Георгієвському храмі смт.Черняхова по завершенні Божественної Літургії архім. Климент (Пінчук) здійснив чин малого освячення води та меду.

Прес – служба Черняхівського округу.

14 серпня розпочався Успенській піст.