Волинь. Митрополит Никодим взяв участь у святкуваннях з нагоди свята ікони Божої Матері "Зимненська".

24.09.2020

24 вересня 2020 року, на Волині, у Зимненському Святогірському Свято-Успенському ставропігійному жіночому монастирі відзначають день шанування древнього чудотворного образу Божої Матері "Зимненська". В урочистих святкуваннях та богослужіннях взяв участь митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим

Божественну літургію просто неба, поруч із собором обителі очолив намісник Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Співслужили Владиці митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, митрополит Ніжинський та Прилуцький Климент, митрополит Львівський та Галицький Філарет, архієпископ Волинський та Луцький Наффанаїл, єпископ Білогородський Сільвестр, а також духовенство різних єпархій УПЦ.

На богослужіння зібралось чимало місцевих жителів, а ще багато паломників, зокрема дуже немало із Житомирської єпархії. Після літургії було звершено хресний хід.

Житомирські паломники вклонились святиням Зимненської обителі, мали можливість помолитись на урочистому богослужінні, а ще відвідали Волододимир-Волинський кафедральний собор.

Прес-служба Житомирської єпархії.