Владика Никодим привітав архієпископа Єфрема з ювілеєм.

30.09.2011

29 вересня 2011 року, у свято ікони Божої Матері «Призри на смирение», Преосвященнійший Никодим, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський відвідав Криворізьку єпархію.

Цього дня в кафедральному Спасо-Преображенському соборі м. Кривий Ріг відбулися духовні урочистості з нагоди 15-річчя утворення Криворізької єпархії та 15-річчя архієрейської хіротонії правлячого архієрея -Високопреосвященнійшого архієпископа Єфрема .

Святкову Божественну літургію очолив намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, постійний член Священного Синоду УПЦ, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло, якому співслужили: митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, архієпископ Криворізький і Нікопольський Єфрем, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеймон, архієпископ Полтавський і Миргородський Філіп, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, єпископ Олександрійський і Світловодський Антоній, єпископ Кременчуцький і Лубенський Микола, а також духовенство Криворізької єпархії.

По завершенню Божественної літургії, керуючий справами УПЦ, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, з благословення Предстоятеля УПЦ, Блаженнійшого Володимира, митрополита Київського і всієї України, вручив архієпископу Єфрему орден УПЦ "Святого апостола Андрія Первозванного".

У свою чергу, владика Никодим, від імені духовенства та віруючих Житомирської єпархії, сердечно привітав ювіляра зі святом, побажавши Йому довгих, плідних років на терені архіпастирського служіння.