Відбулась поминальна служба по ієрею Віктору Шапар!

17.07.2020

16 липня 2020 року минуло 40 днів з дня смерті заштатного клірика Житомирської єпархії ієрея Віктора Шапар. Заупокійна Літургії відбулася храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт. Іванопіль, де і похований батюшка.

Після Літургії була відслужена панахида. З благословіння Високопреосвященнійшого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, службу очолив благочинний Чуднівського округу протоієрей Андрій Змієвський. Йому співслужили: духовник Чуднівського благочиння протоієрей Сергій Морозюк(настоятель храму) та духовенство округу. За службою молилися матушка покійного отця Віктора Тетяна та сини - Микола і Роман, прихожани храму.

Після завершення служби, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці ознайомив благочинного з ходом реставраційних робіт цього храму (згорів у 2017 році).

Прес-служба Чуднівського благочиння.