В день пам'яті святої преподобномучениці Анастасії Римлянині митрополит Никодим очолив святкову Божественну літургію в Свято-Анастасіївському жіночому монастирі!

11.11.2019

11 листопада 2019 року, в день пам'яті святої преподобномучениці Анастасії Римлянині митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Божественну літургію у ставропігійному Свято-Анастасіївському жіночому монастирі.

Зустрічали архієрея біля головного корпусу обителі духовенство Житомирської єпархії, що прибули на свято, а також сестри монастиря на чолі із настоятелькою ігуменею Михаїлою (Фурманець).

Літургія в день престольного свята обителі зібрала на богослужіння православних житомирян, а також гостей та паломників. Прибули віряни із різних благочинь Житомирської єпархії.

За усердні труди на славу Христової Церкви митрополит Никодим возвів у сан протодиякона клірика Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору диякона Олександра. Під час служби було піднесено молитви за мир в Україні.

На завершення літургії Його Високопреосвященство привітав духовенство та вірян із святом, розповів про подвижницьке життя та блаженну мученицьку кончину преподобномучениці Анастасії, особливі слова подяки і вітання висловив насельницям обителі та ігумені Михаїлі.

Пресс-служба Житомирської єпархії.