У Житомирській єпархії молитовно відзначили 30-річчя дарування Грамоти про незалежність і самостійність Української Православної Церкви в своєму управлінні.

28.10.2020

28 жовтня 2020 року, у середу 21-ї седмиці після П'ятидесятниці, в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулось урочисте богослужіння з нагоди 30-ї річниці дарування Грамоти Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія II про незалежність і самостійність Української Православної Церкви в своєму управлінні.

Святкову Божественну літургію очолив правлячий архієрей митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященству співслужив секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), а також духовенство міста Житомира.

Наприкінці молитви Владика привітав священослужителів із торжеством Української Православної Церкви, а ще звернувся із словом вітання до присутніх богомольців.

Прес-служба Житомирської єпархії.