У День медика в усіх храмах та монастирях УПЦ помоляться за здоров’я живих та упокій спочилих медичних працівників.

20.06.2020

21 червня 2020 року, у День медичного працівника, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви будуть звершені молебні за здоров’я живих, а також панахиди за спочилими медичними працівниками. Про це інформує Канцелярія Київської Митрополії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Відповідний циркуляр було надіслано усім єпархіальним Преосвященним 19 червня 2020 року.

Зазначається, що «робота медичних працівників є надзвичайно важливою, особливо під час всесвітньої пандемії, коли вони самовіддано та невтомно борються із поширенням небезпечної інфекції та рятують людські життя».

Прохання за медичних працівників на сугубій єктенії:

Призри Владыко Человеколюбче на жертвенный подвиг врачей наших, посли им здравие непоколебимое, силу и крепость духа, мудрость к совершению трудов во благо народа нашего и сотвори чрез них исцеление страждущим рабом Твоим, прилежно молим Ти ся скоро услыши и помилуй.

Прес-служба Житомирської єпархії.