Трагічний випадок забрав життя багаторічного керівника хору Троковицького Свято-Троїцького храму, керівника Недільної школи Сич Ольги Андріївни.

02.11.2021

Ольга Андріївна присвятила життя служінню Богові та рідній церкві. Вона продовжила справу свого батька Андрія Морозюка, який багато років був старостою храму. Рано залишившись вдовою, Ольга Андріївна виховала прекрасних синів та внуків, дочекавшись правнуків.

Ольга Андріївна як керівник Недільної школи багато сил вклала в розвиток дітей, молоді, їх виховання на традиційних православних цінностях. Вона дуже любила Богослужіння і прищеплювала цю любов ближнім.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким покійної.

Попрощатися з Ольгою Андріївною можна буде у вівторок, 2 листопада, в Свято-Троїцькому храмі с. Троковичі. Починаючи з 8.00 буде відслужена Божественна літургія, а після, близько 13:00 - похоронне Богослужіння.

Упокой, Господи, душу новопреставленой рабы Твоей Ольги, прости ей согрешения вольные и невольные, даруй ей Царствие Небесное!

Прес-служба Житомирської єпархії.