Свято-Благовіщенський собор Коростишева постійно допомагає потребуючим!

01.07.2022

Житомирська єпархія Української Православної Церкви, з благословіння правлячого архієрея, митрополита Никодима, постійно допомагає потребуючим і малозапезпеченим родинам та сім'ям, а також тим, хто постраждав від війни. Допомагають нужденним священики єпархії по усіх районах.

У місті Коростишів, настоятель Свято-Благовіщенського собору, благочинний району, архімандрит Яків (Шумов), використовуючи усі можливості, силами храму, надає посильну допомогу для нужденних, вимушених переселенців. Допомагають засобами гігієни, продуктами харчування.

Отець Яків зазначає: "за час війни приходом нашого собору постійно надається допомога, сердечно дякуємо тим, хто брав участь у зборі допомоги для жителів нашого міста, дякуємо за небайдужість, разом ми сила!"

Прес-служба Житомирської єпархії.