Свято-Благовіщенський собор Коростишева передав фінансову допомогу для купівлі медичного монітору для ЗСУ

17.11.2022

Житомирська єпархія Української Православної Церкви, з благословіння Правлячого архієрея, Високопреосвященнішого митрополита Никодима, у важкий час для нашої рідної України продовжує усіма можливостями допомагати усім: військовим ЗСУ, переселенцям та біженцям, волонтерами та тим, хто перебуває у скрутному становищі.

Зовсім нещодавно благочинний Коростишівського округу, настоятель Свято-Благовіщенського собору м. Коростишів, архімандрит Яків (Шумов), передав фінансову допомогу у вигліді 10 тисяч гривень для придбання медичного монітору для військових ЗСУ, які знаходяться на передовій.

На своїй сторінці у соціальній мережі отець Яків залишив замітку про цю подію: "З проханням до нашого приходу звернулася військова сержант медсестра-анастезіолог (ЗСУ) Городнюк Ганна Іванівна, вона зараз на передовій, з проханням надати матеріальну допомогу на придбання для реанімаційної бригади монітора. При евакуації важко уражених він допомагає контролювати необхідні свідчення життєдіяльності, зібрали 10 тисяч гривень, сердечно дякую!!!".

Прес-служба Житомирської єпархії.