СПОВІДЬ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ: АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

09.12.2022

9 грудня 2022 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі у м. Новоград-Волинський.

За богослужінням піднесли подячну молитву за Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, який відзначає 32-гу річницю архієрейської хіротонії.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні. Також були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

По завершенні Владика Никодим звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.

Прес-служба Житомирської єпархії.