Престольне свято у селищі Молочки

12.06.2021

10 червня, в деня свята Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа в селі Молочки престольне свято. Священики Чуднівського округу та гості приїхали розділити радість з жителями села. З благословіння Владики Никодима Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського була відслужена Божествення літургія.

Очолив службу благочинний прот. Андрій Змієвський. Після літургії священики разом з людьми обійшли хресною ходою навколо храму. В кінці прот. Андрій виголосив проповідь та привітав настоятеля прот. Михайла та прихожан села зі святом.

Згодом старанням місцевих меценатів та художника Віктора Борисовича було представлено оновлений фасад церкви новими іконами, які написав Віктор Борисович. Також Віктор Борисович презентував і дитячі твори, які були написані під його керівництвом.

Прес-служба Чуднівського благочиння.