Польща. Митрополит Никодим взяв участь у святковій літургії з нагоди пам'яті Холмської ікони Божої Матері

21.09.2022

21 вересня 2022 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці та пам'яті ікони Божої Матері Холмської, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та на запрошення архієпископа Люблінського і Холмського Авеля, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь в святковій Божественній літургії. Богослужіння відбулось у кафедральному храмі на честь святого апостола Іоанна Богослова у місті Холм.

Напередодні, у суботу ввечері, митрополит Никодим разом із архієпископом Авелем молився за святковою Всенічною. Після читання Євангелія Житомирський архіпастир виголосив настановче слово проповіді. Разом із Польським ієрархом, духовенством та вірянами були піднесенні сугубі молитви за мир в Україні. Наприкінці владика Никодим звернувся до архієпископа Авеля та всіх присутніх з вітальним словом.

Прес-служба Житомирської єпархії.