ПАЛОМНИЦЬКА ПОДОРОЖ СВЯТИМИ МІСЦЯМИ МАЛИНЩИНИ!

15.07.2019

Гарною традицією православних християн є паломництво до святинь Православ’я. Душа перебуває в передчутті свята. З першим промінням сонця прихожани зібралися разом біля церкви, аби поїхати до найулюбленішої української святині Житомирської області.

Так, 13 липня 2019 року в день Собору славних і всехвальних 12-ти апостолів смт. Пулин протоієрей Василь Волосянський разом з прихожанами храму вирушили в паломницьку поїздку до урочища «Кип»яче», що на Малинщині.

Подорожуючі помолившись і отримавши благословення відправились у духовну подорож.

Першою зупинкою наших паломників був жіночий монастир Афонської Ікони Божої Матері. Ввійшовши до храму, вони з благоговінням поклонились перед святинями.

Віруючі звернувши молитву до Господа, окунулись у благодатні води, наповнивши світлом душі і отримавши відчуття, які не передати словами… «Господи, Ісусе Христе, помилуй нас грішних»…

Паломники також відвідали чоловічий монастир Казанської ікони Божої Матері та чоловічий Скит в честь Силуана Афонського, де також приклонились до ікон, мощей, подали поминальні записки та окунулися в святому джерелі.

По Божій милості поїздка була легкою, ніби сама Матір Божа йшла попереду і вела за Собою наших паломників.

Усі подорожуючі повернулись додому із великою кількістю позитивних емоцій та висловлюють щиру подяку настоятелю Свято – Миколаївського храму протоієрею Василю Волосянському за організацію та незабутні враження від поїздки.

Прес-служба Пулинського благочиння.