Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив освячення храму в честь Вериг Апостола Петра в Житомирській установі виконання покарань №8!

14.11.2019

14 листопада 2019 року, у четвер 22-ї седмиці після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Житомирську установу виконання покарань №8.

У співслужінні секретаря Житомирської єпархії архімандрита Олексія (Овсянніков) та інших Його Високопреосвященство звершив чин освячення маленького храму на честь Вериг апостола Петра.

На молитві були присутні керівники установи та ті, хто проходять виправний термін. Після закінчення чинопослідування освячення Владика звернувся до присутніх із словом проповіді. Архіпастир привітав усіх із подією освячення, закликав любити храм та знаходити у ньому спасіння для душі.

Пресс-служба Житомирської єпархії.