Митрополит Никодим звершив урочисту Божественну літургію у храмі в честь Різдва Пресвятої Богородиці в Оліївці!

18.10.2020

18 жовтня 2020 року, у Неділю 19-ту після П'ятидесятниці, в день пам'яті святої мучениці Харитини, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом відвідав селище Оліївка, що неподалік обласного центру та звершив Священну літургію у храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці.

Під час служіння літургії Високопреосвященнішому Владиці співслужили: клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Житомира протоієрей Іоан Оверчук, клірик Вільхівського Спасо-Покровського монастиря ієромонах Спиридон та настоятель храму ієрей Андрій Погоров. У часі звершення воскресного богослужіння митрополит Никодим звершив дияконську хіротонію над ставлеником.

Літургію святковим архієрейським чином у храмі в цей день відвідали не лише місцеві мешканці, але і чимало гостей із сусідніх сіл. Особливі молитви було піднесено за припинення у світі пандемії.

У завершення богослужіння митрополит Никодим із напутнім словом звернувся до духовенства і богомольців. Владика привітав усіх із воскресним днем, а також почесними грамотами відзначив благодійників парафії.

Прес-служба Житомирської єпархії.