Митрополит Никодим відвідав Волинь та взяв участь у святкових богослужіннях з нагоди шанування Собору святих Волинських!

10.05.2019

9-10 травня 2019 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Волинь та взяв участь у святкових урочистостях з нагоди шанування Собору Волинських святих. Відбулись торжества у древньому Мстиславівому соборі - Володимир-Волинському Свято-Успенському кафедральному.

Накануні свята Владика разом із архієреями звершив урочисту Всенічну, а в сам день торжества взяв участь у Божественній літургії.

Традиційно після богослужіння відбувся велелюдний хресний хід до каплиці усіх святих землі Волинської. Серед присутніх мирян та духовенства були також паломники з Житомирської єпархії.

Прес-служба Житомирської єпархії.