Митрополит Никодим звершив Пасхальне богослужіння у Тригірському Спасо-Преображенському монастирі!

07.05.2021

7 травня 2021 року, у Світлий четвер, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Тригірський Спасо-Преображенський чоловічий монастир.

У головному соборі обителі Його Високопреосвященство очолив святкову Божественну літургію Пасхальним чином. Владиці співслужили: намісник монастиря архімандрит Галактіон (Корінчук), благочинний Коростишівського району архімандрит Яків (Шумов), а також братія та гості у священному сані.

Наприкінці Євхаристичної молитви митрополит Никодим привітав насельників обителі та усіх присутніх у храмі із Світлим Христовим Воскресінням. Також Владика виголосив слово настанови.

Прес-служба Житомирської єпархії.