Митрополит Никодим звершив Божественну літургію у храмі в честь святого апостола і євангелиста Іоанна Богослова в селі Троща!

09.10.2020

9 жовтня 2020 року, в день пам'яті святого апостола та євангелиста Іоанна Богослова митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Чуднівський благочинний округ Житомирської єпархії та очолив престольне святкування у селищі Троща.

У часі Священної літургії, після урочистої зустрічі архієрея Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Чуднівського району протоієрей Андрій Змієвський, настоятель храму ієрей Андрій Легкий та священики Чуднівського району.

За богослужінням було піднесено сугубі прохання та молитву за одужання хворих та припинення світової пандемії.

У завершення свята митрополит Никодим привітав духовенство та мирян із святом на честь апостола Любові та побажав кожному заступництва і молитовного ходатайства перед Богом від святого євангелиста. Виходячи із храму архіпастир преподав богомольцям святительське благословіння.

Прес-служба Житомирської єпархії.