Митрополит Никодим із Різдвяним візитом відвідав Коростишівське благочиння!

09.01.2020

9 січня 2020 року, на третій день Різдва Христового, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав місто Коростишів. Його Високопреосвященство зустрічало духовенство Коростишівського благочиння на чолі із благочинним архімандритом Яковом (Шумов). Також Владику привітали діти, побажали миру і довголіття.

Божественну Євхаристію митрополит Никодим очолив у храмі рівноапостольного князя Володимира Свято-Благовіщенського собору.

Під час богослужіння особливі молитви та заупокійні прохання було піднесено за загиблих в Іранській авіакатастрофі.

На завершення літургії Владика звернувся до присутніх із словом вітання. Вже традиційно архіпастир разом із усіма заколядував, послухав колядки і вітання діточок та усім роздав подаруночки.

О 12:00 годині дня в Коростишівському Будинку Культури відбувся Різдвяний концерт. Перед початком виступу архієрей, духовенство та усі присутні миряни піднесли молитви за спочилими у трагедії українського літака в Ірані.

Під час різдвяного дійства глядачі мали змогу переглянути Різдвяні виступи, колядки та вінчування церковних і народних хорів Коростишівського району. Насамкінець Владика подякував організаторам, духовенству та глядачам за влаштоване спільне Різдвяне свято.

Прес-служба Житомирської єпархії.