Місто Житомир об'їхали із мощами угодників Божих та Древом Господнім!

20.03.2020

20 березня 2020 року, духовенство Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору проїхали головними вулицями та об‘їхали дорогою місто Житомир із звершенням особливого молебня та акафістів з посиленими проханнями за припинення розповсюдження вірусної пандемії коронавірусу.

Перебуваючи у русі священики везли з собою святині: Хрест із частинкою Древа Господнього, а також два мощевики із різними чесними мощами святих угодників Божих.

Кожен в’їзд в місто осінили святинями та окропили святою водою.

Дійство пройшло з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, в рамках організованого Житомирською єпархією графіку об’їзду Житомира священослужителями майже усіх храмів міста.

Таким чином духовенство кожного дня, сім днів на тиждень, об‘їжджає місто Житомир із молитвою та шанованими святинями.

Прес-служба Житомирської єпархії.