Кип'яче. Митрополит Никодим очолив Божественну літургію у жіночому монастирі Афонської ікони Божої Матері!

15.10.2021

15 жовтня 2021 року, в день шанування святих священомученика Киприяна та мучениці Іустинії, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Божественну літургію у жіночому монастирі Афонської ікони Божої Матері в урочищі Кип'яче. Один із храмів обителі цього дня відзначає своє Престольне свято.

За богослужінням митрополиту Никодиму співслужили архієпископ Бучанський Пантелеймон, архієпископ Городницький Олександр, духівник та будівничий обителі протоієрей Роман Барановський духовенство монастиря та інші. За літургією молилась настоятелька монастиря ігуменя Катерина та сестри обителі.

Наприкінці богослужіння митрополит Никодим звернувся із словом проповіді та вітання до присутніх.

Прес-служба Житомирської єпархії.