Керуючий Житомирською єпархією відвідав Новоград-Волинський благочинницький округ.

15.09.2011

15 вересня 2011 року, керуючий Житомирською єпархією єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим з робочим візитом відвідав Новоград-Волинщину. Зокрема, владика оглянув Свято-Володимирський храм с. Слобода Романівська.

В нещодавно збудованому храмі були виявлені проблемні місця з накриттям даху. Владика зауважив, що є питання так звані внутрішні, які може вирішити сам священик, є питання локального характеру, для вирішення яких можна і потрібно залучати прихожан, але є й такі проблеми, для вирішення яких необхідне сприяння селищної чи районної влади. Настоятелю храму прот. Миколаю Позняку владика Никодим настійливо рекомендував негайно відновити роботу парафіяльної недільної школи, а також дав ряд архіпастирських настанов і рекомендацій.

Того ж дня, в рамках запланованого візиту відбулася робоча зустріч владики Никодима з очільниками Новоград-Волинського району – головою районної державної адміністрації Сергієм Івановичем Лавренюком та головою районної ради Францем Вікторовичем Весельським.

На зустрічі також були присутні секретар Житомирської єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков) та намісник кафедрального собору м. Новограда-Волинського прот. Валентин Мороз.

Були обговорені питання взаємодії між районною владою і Житомирською єпархією в питаннях розвитку духовності в регіоні. Новопризначеному керівнику району Сергію Лавренюку владика побажав допомоги Божої в його роботі, преподав архіпастирське благословення та подарував образ Пресвятої Богородиці «Почаївська».

На завершення Його Преосвященство відвідав Свято-Троїцький кафедральний собор м. Новограда-Волинського, де вклонився місцевим святиням і поспілкувався з духовенством і парафіянами храму.

На 19 вересня – день спомину чуда Архістратига Божого Михаїла запланований архіпастирський візит архієрея на свою другу кафедру.

Прес-служба Новоград-Волинського округу