Храмове свято у Вільнопіллі.

14.09.2011
12 вересня, у день перенесення мощей благовірного князя Олександра Невського, у с. Вільнопілля Ружинського району відбулось храмове свято.

Божественну літургію та хресний хід навколо храму очолив благочинний округу протоієрей Михаїл Маркевич у співслужінні настоятеля церкви ієрея Бориса Оруського та духовенства Ружинського благочиння. Після хресної ходи були виголошені уставні многоліття.

У проповіді о. Анатолій Колпак розповів віруючим про життя та діяльність святого благовірного князя.

Олександр Невський був не лише талановитим полководцем та державним діячем. Він зробив великий внесок у проповідь Євангелія та поширення Православ’я, як на схід, так і на захід. З вірою в Бога, та покладаючи на Нього усі надії, князь зміцнював державу й підносив православну культуру.

Після служби настоятель о. Борис подякував меценатам, які постійно допомагають у відновленні церкви: місцевому фермеру Василю Гуменюку та керівнику Бистрицької філії ТОВ СП «НІБУЛОН» Івану Сороці.

Прес-служба Ружинського округу