Городниця. Митрополит Никодим очолив Божественну літургію з нагоди 11-ї річниці архієрейської хіротонії архієпископа Городницького Олександра!

16.11.2019

15 листопада 2019 року, у суботу 22-ї седмиці після П'ятидесятниці, у Свято-Георгіївському ставропігійному монастирі в Городниці відбулась урочиста Божественна літургія. Богослужіння пройшло з нагоди 11-ї річниці архієрейської хіротонії архієпископа Городницького Олександра, намісника обителі.

Літургію очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужили: архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Ладиженський Сергій, а також собор духовенства.

Після закінчення молитви митрополит Никодим побажавши довгих років служіння у Престолу привітав архієпископа Олександра із святковою датою. Владика побажав архіпастирю крепості, сил, миру в серці та усіх Божих щедрот.

Пресс-служба Житомирської єпархії.