Дмитрівська батьківська субота: соборна поминальна молитва у Свято-Георгіївському храмі м. Бердичева

09.11.2020

У Дмитрівську батьківську суботу, у день поминання спочилих, у Свято-Георгіївському храмі м. Бердичева було звершено соборну панахиду. З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, після заупокійного богослужіння парафіянам міської церкви у мікрорайоні Газопровідний представили нового настоятеля.

У Дмитрівську батьківську суботу соборна поминальна молитва була піднесена у Свято-Георгіївському храмі м. Бердичева. Вона об’єднала людей різних поколінь. Панахиду за всіх від віку спочилих православних християн звершив благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) у співслужінні протоієрея Андрія Корнющенка та протоієрея Сергія Головащенка. Храмом линув розмірений спів: «Упокой, Господи, души усопших раб Твоих… Господи, упокой усопших воинов… Господи, упокой безвинно убиенных… Господи, упокой младенцев…» Тихо звучали голоси півчих зведеного хору: кліросу Свято-Миколаївського собору та Свято-Георгіївського храму (регент – Олена Лисай)… Віруючі молилися за упокій душ своїх рідних і близьких. Вічна пам’ять… Вічна пам’ять… Вічна пам’ять…

«Серце зберігає нашу пам’ять… Вона рухає людиною, кличе прийти до храму і сотворити молитву про тих, хто залишив тлінний світ, – звернувся до парафіян благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков). – Наші спочилі рідні особливо потребують клопотання перед Богом. Ми молимося, щоб Господь простив їх гріхи і дарував спасіння, щоб їх душі знайшли спокій…»

Після завершення заупокійного богослужіння отець благочинний повідомив, що протоієрей Андрій Корнющенко завершує своє служіння у Свято-Георгіївському храмі, і висловив священнику глибоку подяку за прикладені зусилля й старання з благоприкрашення храму та згуртування православної громади, за ревне пастирське служіння у парафії протягом 18-и років. Указом правлячого Архієрея, Митрополита Житомирського і Новоград Волинського Никодима, на настоятельське служіння у Свято-Георгіївський храм м. Бердичева благословляється протоієрей Сергій Головащенко, сповістив благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) і побажав священнику сил та терпіння і допомоги Божої у несенні покладеного на нього церковного послуху. Протоієрей Андрій Корнющенко адресував пастві слова подяки за спільні багаторічні труди на благо Церкви Христової і звернувся з проханням бути підтримкою та опорою новому настоятелю. Протоієрей Сергій Головащенко подякував за теплий прийом і довіру, за молитовне спілкування, закликав любити Бога та ближніх і дав перше благословення своїй пастві.

Вітаємо Вас, отче Сергію, із початком пастирського служіння у Свято-Георгіївському храмі м. Бердичева. Нехай благословить Вас Господь, нехай будуть успішні всі Ваші починання!

Прес-служба Бердичівського благочиння.