Чуднів. Духовенсво та парафіяни передали до Центрального гуманітарного штабу черговий вантаж допомоги

14.11.2022

Споконвіку свята Православна Церква молиться за своїх вірних чад, за живих і померлих. П’ятого листопада, в день Дмитрівської батьківської суботи, благочинний Чуднівського округу, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Чуднів протоієрей Олександр Чикун, разом з віруючими, зібрались щоб піднести свої молитви за рідних та близьких, які відійшли в інше життя, за загиблих воїнів котрі віддали своє життя за нашу державу Україну.

Важливими є справи добра та милосердя, особливо в дні війни, тому віруючі вже вкотре долучилися до збору благодійної допомоги для потреб наших захисників, переселенців і всіх нужденних.

Духовенсво та парафіяни передали до Центрального гуманітарного штабу черговий вантаж із хлібобулочними і макаронними виробами, цукром, мукою та іншими продуктами харчування – консервацією, крупами, фруктами і солодощами для потреб військових ЗСУ, вимушених переселенців, нужденних та немічних.

Прес-служба Чуднівського благочиння.