Архієрейське богослужіння у Свято-Покровському храмі Житомира.

18.10.2021

18 жовтня 2021 року, у понеділок 18-ї седмиці після П’ятидесятниці, в день пам'яті святителів Московських, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святкову Божественну літургію у Свято-Покровському храмі міста Житомира.

Під час богослужіння Владиці співслужили: секретар єпархії і настоятель парафії архімандрит Олексій (Овсянніков), духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), благочинний Черняхівського району архімандрит Климент (Пінчук), архієрейський намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору протоієрей Сергій Грицаюк, настоятель Свято-Успенського архієрейського собору протоієрей Віктор Голубовський, настоятель Свято-Ольгинського храму Житомира протоієрей Діонісій Грицаюк та клірики храму.

У часі літургії були піднесені особливі прохання за настоятеля храму архімандрита Олексія, який молитовно відзначає свій День Ангела.

Святкова молитва зібрала у храмі чимало вірян та гостей.

Після богослужіння Його Високопреосвященство привітав настоятеля храму, секретаря Житомирської єпархії, благочинного Житомира і настоятеля Свято-Покровського храму архімандрита Олексія (Овсянніков) з Днем Небесного покровителя. Висловивши теплі слова вітання митрополит Никодим вручив отцю секретарю просфору та цінну ікону особливих святих угодників Божих.

Прес-служба Житомирської єпархії.