Вознесіння Господнє: архіпастирський візит у Спасо-Покровський монастир с. Вільха.

02.06.2022

2 червня 2022 року, у день свята Вознесіння Господнього, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, звершив Божественну літургію у Спасо-Покровському жіночому монастирі с. Вільха.

Владиці співслужили: духівник і будівничий обителі схиархімандрит Амфілохій (Волощенко), секретар Житомирської єпархії протоієрей Сергій Грицаюк та клірики єпархії. За богослужінням молилися ігуменя Серафим (Мелещук) із сестрами обителі.

Під час літургії були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни в Україні.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Після завершення богослужіння Владика Никодим звернувся до усіх присутніх словами проповіді.

Прес-служба Житомирської єпархії.