Віруючі просили захисту і допомоги у Богородиці.

18.10.2011

Віруючі просили захисту і допомоги у Богородиці. 14 жовтня, у день Покрову Пресвятої Богородиці, святкові богослужіння відбулись майже у всіх храмах Ружинського благочиння. А у селах Бистрик та Княжики у цей день відмічали ще й храмові свята.

У Свято-Покровському храмі с. Бистрик Божественну літургію очолив протоієрей Ніколай Пилюта з Чорнорудки. Йому співслужив настоятель храму священик Борис Оруський. Під кінець богослужіння до них долучився благочинний округу протоієрей Михаїл Маркевич, який і очолив молебень та хресний хід. По закінченні служби було виголошено уставні многоліття.

У Княжиках, де церкву розміщено у пристосованому приміщенні, богослужіння звершив священик Віктор Врублівський. Йому співслужили священики Анатолій Колпак із Зарудинців та В’ячеслав Слободянюк із Дерганівки. Тут теж відбувся хресний хід та були проголошені уставні многоліття.Віруючі просили захисту і допомоги у Богородиці.

Багато віруючих цього дня зібрались і до церкви Святої Параскеви у с. Заріччя, де Божественну літургію звершив настоятель храму ієрей Володимир Бринзюк. У своїй проповіді отець Володимир розповів про історію походження свята та наголосив, що дорога до спасіння душі лежить у труді. Потрібно не лише звершувати богоугодні справи, а й трудитися над своїм внутрішнім світом.

Цього дня усі віруючі просили у Небесної Цариці захисту і допомоги. Адже Божа Мати простягає над усіма нами Свій Омофор і молиться Синові Своєму про кожну християнську душу.

Прес-служба Ружинського округу

Віруючі просили захисту і допомоги у Богородиці.Віруючі просили захисту і допомоги у Богородиці.Віруючі просили захисту і допомоги у Богородиці.