Відбувся чин відспівування протоієрея Миколая Пилюти.

17.10.2020

17 жовтня 2020 року, в Свято-Дмитріївському храмі с. Чорнорудка Ружинського церковного округу відбувся чин відспівування протоієрея Миколая Пилюти, який ніс послух настоятеля цього храму на протязі 29 років свого життя.

Напередодні гроб з тілом новопреставленного протоієрея Миколая було встановлено на середині храму де священики почергово читали Святе Євангеліє. Зранку була звершена соборна Божественна Літургія, яку очолив архімандрит Максим (Осаволюк).

Після Літургії був звершений чин відспівування священика, по благословінню Високопреосвященнішого Никодима митрополита Житомирського і Новоград-Волинського очолив чин благочинний Ружинського церковного округу протоієрей Богдан Бабич, якому співслужили священики Ружинського, Попільнянського та Коростишівського оукругів. Разрешительну молитву прочитав духівник благочиння ієромонах Єлеазар (Копчинський).

В надгробному слові отець благочинний передав від правлячого архієрея глибокі співчуття для родини і осиротівшої пастви, та зазначив приклад любові, смирення, та молитви. Також слово про подвиг відродження храмів батюшки зазначив почесний благочинний протоієрей Михаїл Маркевич.

Після всього гроб з тілом під спів канона Святої Паски було обнесено навколо храму та похоронене біля алтарної частини.

Прес-служба Ружинського благочиння.