Відбулась загальна сповідь духовенства Коростишівського благочиння

10.12.2022

В день святкування ікони Божої Матері Знамення 10 грудня 2022 року, відбулося богослужіння в Коростишівському благочинні в новозбудованому храмі на честь ікони Божої Матері Знамення у селі Вільня.

Очолив богослужіння новопризначений благочинний округу протоієрей Діонісій Грицаюк.

Духовенство благочиння приступили до таїнства покаяння та причастились святих Христових Таінств.

За богослужінням були піднесені молитви за мир в Україні та за спокій в Царстві Небесному новопреставлених убитих воїнів Іоанна, Віталія та Леоніда та всіх загиблих Захисників України.

Також в цей день святкує свій 62-й день народження настоятель храму протоієрей Миколай Когут за якого були піднесені подячні молитви та передані вітання від Правлячого архієрея, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима.

Прес-служба Коростишівського благочиння.