В день Навечір'я Богоявлення митрополит Никодим звершив святу літургію та велике освячення води у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

18.01.2021

18 січня 2021 року, у Навечір'я Богоявлення, в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено чинопослідування Великих часів, а також святкову Вечірню у поєднанні із Божественною літургією святителя Василія Великого. Очолив молитву митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили клірики собору. Наприкінці літургії у храмі було звершено чин великого освячення води.

У завершення молитви митрополит Никодим окропив святою хрещенською водою присутніх вірян, а також привітав усіх із наступаючим торжеством Господнього Богоявлення та Хрещення.

Прес-служба Житомирської єпархії.