В дарунок Житомирській єпархії була передана унікальна ікона святителя Житомирської землі Євменія

11.01.2023

11 січня 2023 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, у співслужінні архієпископа Городницького Олександра та архієпископа Фастівського Даміана, звершили святкову Божественну літургію, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.
Високопреосвященнішим владикам співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, благочинні Житомирської єпархії, клірики єпархії та гості у священному сані.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання за припинення війни та мир в Україні.

Під час богослужіння, в дар для Житомирської єпархії, для молитовного поклоніння, передана архієпископом Фастівський Даміаном, унікальна писана ікона святителя Євменія, архієпископа Житомирського і Овруцького. Чесні мощі святителя знаходяться у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Наприкінці літургії Владика Никодим привітав присутніх зі святом..

Прес-служба Житомирської єпархії.