У Різдвяні дні духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева зібрали та відправили чергову партію гуманітарної допомоги на підтримку захисників України

10.01.2023

На третій день Різдва Христового духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева відправили чергову партію допомоги на підтримку українських захисників та вимушених переселенців.

За давньою благочестивою традицією у світлі Різдвяні дні прийнято присвячувати час служінню ближньому, здійснювати справи милосердя.

Дев’ятого січня священство і віруючі Свято-Миколаївського собору доставили до Центрального гуманітарного штабу Бердичева вантаж із консервацією, святковими смаколиками та іншими продуктами харчування для потреб Збройних Сил України і мешканців різних регіонів, котрі внаслідок бойових дій та окупації міст і сіл, де вони проживали, були змушені залишили свої домівки й оселились у Бердичеві та районі.

Через добрі діяння ми стаємо ближче до Господа. І з кожною, навіть найменшою допомогою захисникам та захисницям, – на крок ближче до Перемоги.

Віримо: настане час, і запанує мир на землі нашій, а мужні воїни повернуться додому, де їх із нетерпінням чекають і щодня звершують молитву до Господа, щоб зміцнював та оберігав відважних синів і дочок України…

Прес-служба Бердичівського благочиння.